Produkcja teledysków, filmów reklamowych, promocyjnych, korporacyjnych | MovieGroovie Video - Kraków. | Profesjonalne filmy promocyjne. Kraków i okolice! Fachowa produkcja teledysków. Filmy reklamowe i korporacyjne na najwyższym poziomie. Unikalne spoty reklamowe. Zapraszamy!
Profesjonalne videofilmowanie

Movie Groovie

Dlaczego film?
Unmute

Dlaczego film?

Przydałaby Ci się porządna i skuteczna reklama? Zastanawiasz się, czy film jest właśnie tym, czego potrzebujesz? Oto kilka faktów, które mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji.

Dominacja wzrokowców

Szacuje się, że aż 65% populacji to wzrokowcy.

Przewaga informacji

Jedna minuta wideo odpowiada 1,8 milionowi słów.

Pamięć do obrazów

Odbiorcy zapamiętują aż 95% informacji zawartych w wideo, co w porównaniu z 10% przeczytanych informacji jest miażdżącym wynikiem.

Wzrost sprzedaży

85% – o tyle zwiększa się szansa sprzedania produktu w internecie jeśli na stronie towarzyszy mu film wideo.

Długotrwała korzyść

80% użytkowników potrafi przypomnieć sobie reklamę widzianą 30 dni temu. 

Siła przyciągania

Użytkownicy z chęcią oglądają 6/10 napotkanych w internecie filmów.

Popularność

Oglądanie wideo jest trzecią najbardziej popularną aktywnością w internecie.

Dobra pozycja

Strona z odpowiednio umieszczonym filmem ma 53 razy więcej szans na znalezienie się na pierwszej stronie wyszukiwania Google.

Pomoc w wyborze

90% klientów największych internetowych sieci detalicznych uważa filmy za istotny czynnik, wpływający na podjęcie przez nich decyzji dotyczącej zakupu.

Fakty bywają jednak często okrutne. O tych statystykach musisz pamiętać przy wyborze wykonawcy Twojej produkcji.

 

Powódź wideo

Tylko na samym Youtube dodawane jest 100 godzin nowych filmów na minutę.

Krótki kredyt uwagi

Masz zaledwie 10 sekund, żeby zainteresować widza swoim filmem i przekonać go do zobaczenia całości.

Znaczenie jakości

Profesjonalnie zrobiony film ma aż o 30% większe szanse na zdobycie uwagi odbiorcy niż film amatorski.

 • „Film, który można opowiedzieć, to nie jest udany film.”

  Michelangelo Antonioni
 • „Film jest zły wtedy, jeśli ktokolwiek z publiczności chociaż na chwilę może odwrócić oczy od ekranu.”

  Alfred Hitchcock
 • „Ze wszystkich sztuk najważniejszy jest dla nas film.”

  Włodzimierz Lenin
 •  

Dlaczego MOVIEGROOVIE?

Tutaj wkraczamy my! Jesteśmy świadomi zalet i zagrożeń jakie niesie ze sobą świat ruchomego obrazu. Zapewniamy Cię, że pozwolimy Ci spełnić wszystkie wymagania, jakie stawiasz swojemu filmowi: od zwiększenia sprzedaży, przez popularyzację marki, zespołu czy wydarzenia, po stworzenie przejrzystej instrukcji obsługi. Oto dlaczego wśród tłumu konkurencji to właśnie nam warto zaufać:

Odpowiednie wykształcenie

Jesteśmy absolwentami wyższych szkół technicznych oraz filmowych – mamy solidną wiedzę na temat sprzętu i potrafimy zrobić z niego dobry użytek.

Film naszą pasją

Tak naprawdę nigdy nie jesteśmy w pracy, dzięki czemu tworzymy nieszablonowe filmy i w każdy z nich wkładamy całe swoje serce.

Nowoczesny sprzęt

Stale rozwijamy nasz arsenał sprzętu filmowego najlepszej jakości, więc Twoja produkcja będzie na najwyższym technicznym poziomie.

Cały świat

Pomimo lokalizacji w stolicy Małopolski odległość nie jest dla nas przeszkodą, chętnie poznajemy nowe miejsca.

Kreatywne pomysły

Każda produkcja to dla nas nowa przygoda, dlatego zawsze ma unikalny styl i niepowtarzalną historię.

Zgrana paczka

Naszą ekipę tworzą wieloletni przyjaciele, dlatego wiemy, jak współpracować żeby osiągnąć najlepszy efekt.

Legalnie i uczciwie

Działamy jako oficjalnie zarejestrowana firma, dzięki czemu mamy możliwość wystawienia rachunku. Dodatkową gwarancją naszej uczciwości jest umowa podpisywana na początku współpracy. 

Wspólny cel

Przywiązujemy ogromną wagę do Twoich wymagań i liczymy się z Twoim zdaniem. Gramy w tej samej drużynie, więc nie dopuszczamy do żadnych nieporozumień.

Zadowolenie ponad wszystko

Dopilnujemy, aby Twoje oczekiwania zostały w pełni spełnione lub nawet przekroczone. W końcu tylko w ten sposób jeszcze kiedyś do nas wrócisz!  

 

6

Lat doświadczenia 

112

Wykonanych realizacji 

46

Zadowolonych klientów 

POMYSŁÓW I ENERGII

Portfolio

Jeśli nie przekonały Cię słowa, niech przekonają Cię obrazy! Poniżej część naszych produkcji. Miłego oglądania!

ZADOWOLENI KLIENCI

 • Orlen Południe
 • Fundacja Mam Marzenie
 • Under Armour
 • Squash4you
 • 72D
 • karczma Halit
 • Me Seduce
 • Four Music Club
 • Rewolucja Music Club
 • Teatr Nowy Kraków
 • „Byliśmy zaskoczeni, że klip aż tak skutecznie oddawał klimat naszej muzyki.”

  Mathias Bantle - zespół Lipski
 • „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem i resztą ekipy. Trafiliśmy na ludzi z pasją, a to jest przecież najważniejsze.”

  Marcin Czerwiński - Fundacja Mam Marzenie
 • „Wiele osób mówiło nam później, że wybrali nasz klub na spędzenie tego wieczoru, ponieważ zaintrygował ich ten krótki filmik.”

  Bartosz Kaletka - Four Music Club
 •  
 • „Współpraca z Michałem zawsze przebiega na najwyższym poziomie. Kiedy zaczynamy jakikolwiek projekt, wiem, że będzie to profesjonalna robota.”

  Stefan Monin
 • „Dzięki Michałowi nasza akcja spełniła swoją funkcję nie tylko przez kilka dni trwania eventu, ale działa przez cały czas – nawet w tej chwili ktoś może oglądać relację na youtube’ie.” 

  Jan Maciantowicz - Squash4you

Kontakt z nami

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas!

Twoje imię

Twój email

Wiadomość

Wiesz już czego potrzebujesz, jak chcesz to zrobić i jak ma to wyglądać? Koniecznie napisz lub zadzwoń i przedstaw wszystko jak najdokładniej. Nie umiesz odpowiedzieć na któreś lub żadne z tych pytań? Również koniecznie się z nami skontaktuj! Możesz zostawić to nam, w końcu po to tu jesteśmy.

+48 696 576 109

film@mgfilm.com.pl

31-343 Kraków, ul. Smętna 9/26

NiP: 872-23-00-454

Regon: 181082776

Nasze produkty:

Filmy promocyjne

Realizujemy nowoczesne, profesjonalne, ale i niezwykle oryginalne filmy promocyjne. Z nami jesteś współtwórcą, bo zawsze liczymy się z Twoimi pomysłami i przywiązujemy ogromną wagę do Twoich potrzeb. Nasza wyobraźnia nie ma granic, więc wszystkie filmy promocyjne pozytywnie Cię zaskoczą niepowtarzalnym stylem. I nie bój się żadnych pytań czy sugestii, przecież mamy wspólny cel.

Filmy reklamowe

Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie klienta, między innymi dlatego właśnie do każdego z powierzonych nam zleceń podchodzimy z indywidualnych zaangażowaniem. Zamów u nas profesjonalne filmy reklamowe i dołącz do grona zadowolonych klientów. Wysoka jakość usług, szybki czas realizacji zleceń i fachowe doradztwo tylko u Nas.

Filmy korporacyjne

Filmy korporacyjne mają za zadanie zaprezentować Twoją firmę z jak najlepszej strony. Dlatego też warto podejść do nich profesjonalnie i kreatywnie. Nasza firma to potrafi. Zależy nam na jak najlepszym efekcie, dlatego wsłuchujemy się w Twoje sugestie i liczymy z Twoim zdaniem. Gramy przecież w jednej drużynie. 

Produkcja teledysków

Produkcja teledysków wymaga profesjonalnego sprzętu, pracy doświadczonych operatorów oraz kreatywnych pomysłów. Jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować. Służymy radą, ale zawsze liczymy się z Twoimi oczekiwaniami i sugestiami. Dzięki temu, końcowy efekt naszej pracy jest zadowalający dla nawet najbardziej wymagających klientów.

Spoty reklamowe

Odpowiednia, przyciągająca wzrok reklama, to gwarancja sukcesu Twojego biznesu. Dlatego warto zadbać, by spoty reklamowe były realizowane z polotem oraz pełnym profesjonalizmem. Nasza firma jest w stanie Ci to zaoferować. Uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i sugestie, starając się w pełni je zrealizować.